My Verizon

Ücretsiz araç uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 126.7 MB
  • Version 6.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma CrowdCompass by Cvent
Ürün ve içerikle kişiselleştirilmiş verilerinizi kolayca görüntüleyebileceğiniz My Verizon uygulaması yeni görünümü ile kullanıcılarına sunuluyor.

Veri kontrol merkezi olarak da kullanabileceğiniz My Verizon uygulaması en iyi şekilde sistematikleştirilen uygulamalardan biridir. Kullandığınız verilerin miktarını, kimin kullandığını veya ihtiyaç duyduğunuz bilgilerin tamamını anlaşılır bir şekilde görüntüleyebileceğiniz bu uygulamada hesabınızı dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yeni görünümü ile kullanıcılarına sunulan My Verizon uygulaması, ürün ve içerikle kişiselleştirilmiş verilerinizi, planlarınızı ve faturalarınızı özet akışı içerisinde kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz grafiklerle görüntüleyebileceğiniz bu veriler sayesinde merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Plan yönetimi sayesinde planlarınızı da yapabileceğiniz My Verizon uygulamasında oluşturduğunuz planları gözden geçirebilir veya dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Dilediğiniz planı kontrol edebileceğiniz gibi kategorilere de ayırabilirsiniz.

Mağaza teknolojisi sayesinde en yeni cihazları ve aksesuarları tarayabileceğiniz gibi satın da alabilirsiniz. Mağaza içerisinde kişiselleştirme özelliğinden de yararlanabileceğiniz bu uygulamada basitleştirilmiş açık faturaları da gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca My Verizon uygulamasında Rewards'ı yalnızca birkaç dokunuşla anlayabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Sizde bu uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, sevdiğiniz markaların en yeni ürünlerini görebilir ayrıca inanılmaz deneyimler yaşayabilirsiniz!

Daha Fazla Göster
My Verizon indir
DİĞER SÜRÜMLER